Hakkımızda

.

Neredeyiz?

Olympos, Antalya'nın güney sahillerin de Phaselis'ten sonra ikinci önemli liman kentidir. Şehir adını 16 Km kuzeyinde yer alan, Torosların uzantılarından biri olan ve bu gün kayak merkezi olarak da hizmet veren Tahtalı dağından alır. Beydağları olympos milli parkı sınırları içinde yeralan antik şehre ormanlık alanların içinden yürünerek ulaşılır ve bu yolun sonunda plajla birleşmiş olan ören yeri bulunmaktadır.

Aktiviteler

Çevremizde; Orman yürüyüşleri, Trekking turları, bisiklet veya dağ bisikleti turları, Atv&Enduro safari, Bölgemizde de; Tekne turları, Kano, kaya tırmanışı, rafting, dalış, Yanartaş turları ve Tahtalı dağı kayak merkezi ne yapılan teleferik turları aktiviteleri yapılabilmektedir. Ayrıca uygun dönemler de tekne ile balık avı turları da yapılan aktiviteler arasında yer almaktadır.

Yemeklerimiz

Yemeklerimiz; ilk başta hijenik olmaları dikkate alınarak, gurmelerden yoğun övgüler almış olan, şef aşcımız Ali Mert tarafından itina ile hazırlanmaktadır. Genel olarak kullandığımız malzemelerin kalitesinin Birinci sınıf olmasına özen göstermekteyiz. Zengin Mönülerimizin haricin de gündüz saatlerinde Fast Food çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Bungalov Villa

Bungalov villalarımız ; On Adet, İki odalı ahşap evden oluşmaktadır. Evlerimizden Üç tanesi Dört kişinin rahatlıkla kalabileceği şekilde yapılmıştır. Diğerleride buna benzer şekilde dekore edilmiştir. Ayrıca odalarımız ünlü film artistlerinin tarzı esin kaynağı alınarak dekore edilmiştir. Evlerimiz de mini buzdolabı, mini mutfak, su ısıtıcısı, ayrıca odalarımızda ısıtma ve son derece lüks bayo tuvalet bulnmaktadır. kısaca yaz, kış konforlu bir şekilde kalınabilir.

Copyright ©2021 Olympos Fifties Corner. All Rights Reserved. This site is prepared by HMS.